czwartek, 13 grudnia 2012

Zmiany ...

Zastanawiam się co zmienić, aby od nowego roku ruszyć z nową energią.

Myślę o zmianach w funkcjonalnościach bocznych pasków oraz co zmienić w samych informacjach w każdej notce na blogu My Candys.
Piszcie w komentarzu czego Wam brakuje, co zupełnie Wam się nie przydaje, a co jest ok i powinno zostać... Wszelkie sugestie mile widziane. Zbieram pomysły do 20.12. :)

12 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Też o tym myślałam - może delikatny niebieski lub róż zamiast szarego tła - a może mocny kolor - hmmm

   Usuń
 2. Jak dla mnie wszystko jest w porządku :) Blog jest czytelny, notki zawiarają tyle treści ile akurat trzeba, t.j. zdjęcie, linki i data trwania konkursu. Super, że masz formularz do zgłaszania konkursów i nie trzeba pisać maila :) Jedyne co to faktycznie, przyadłoby się trochę kolorku, albo jakiś fajny baner na górze :) A i baner do pobrania i wstawienia też bardzo mi się podoba, prosty i wiadomo o co chodzi :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że ogólnie jest ok. ;)
   na górze pomyślę nad czymś do umieszczenia,
   a banerek jest bardzo prosty - zastanawiałam się czy nie za bardzo ...

   Usuń
 3. Blog bardzo fajny, ale może zmiana kolorów ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może zmienić na zieleń - tak już na wiosnę, a może tylko zmienić odcień na bardziej srebrny, platynowy ...

   Usuń
 4. Ponieważ zaglądam tu niemal codziennie:
  lista obserwujących na samej górze - długo mi się ładuje. Może coś mniejszego z boku?
  To że trzeba wejść w każdy post żeby się dostać do linku - też mi się przez to strony długo ładują a potrzebne to jest tylko do oceny popularności posta? Wolałabym od razu z twojego bloga wchodzić w link.
  Kolory faktycznie są szarawe ale błagam nie róż :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie ładuje się normalnie, ale skoro są problemy to na pewno przeniosę obserwatorów na któryś z boków. ;) Na pewno zmniejszę ilość elementów na bokach i dole - powinno zwiększyć to szybkość wczytywania pojedynczego posta. A jak z szerokością? - starałam się zrobić taką, aby nie trzeba było przewijać w prawo-lewo (u mnie jest z dużym zapasem, ale może u kogoś jest za szeroko). ;)

   Usuń
 5. Nie u mnie szerokość też jest dobra :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To dobrze, bo mnie mocno denerwuje jak muszę przewijać, aby zobaczyć boczki ;)

   Usuń
 6. Ja bym zrezygnowała ze "Zwijania postów", denerwuje mnie, że muszę ciągle klikać "czytaj dalej", a notki nie są na tyle długie, by było problemem pokazywanie ich w całości. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki zwijaniu mogę zobaczyć jaką popularność ma dany post, czyli dany konkurs, więc tu raczej nic nie da się zrobić. Ale pomyślę, aby dodać więcej informacji do notek, aby było "po co" wejść. :)

   Usuń